• Pasaulē pirmais video, kurā tīmekļa pārzinis lūdz, lai viņu pieņem? - Pieaugušo adopcija.

    Ja neviens nav mantojis jūsu bagātību un uzvārdu, es lūdzu jūs mani adoptēt. Es esmu gatavs pārņemt jūsu uzvārdu. Adopcijas piedāvājumi no jebkuras pasaules vietas ir laipni gaidīti un tiks nopietni izskatīti. Es labprāt dzīvotu kopā ar jums, ja vien jūs spēsiet nodrošināt man pietiekamus uzturēšanās izdevumus katru mēnesi. es jūs pavadīšu katru dienu, rūpējoties par jūsu vajadzībām. Katru dienu gatavošu jums dažādus ēdienus. Katru dienu es varu organizēt jums dažādas izklaides aktivitātes. Lūdzu, apsveriet mani, paldies.

     

    Es esmu dzimusi tuvu 1990. gadam. Es esmu aptuveni 175 cm garš un sveru aptuveni 55 kilogramus. es runāju angļu, japāņu, Honkongas kantoniešu, Taivānas mandarīnu, Taivānas hokienu un teochew valodā. ja ir nepieciešamība apgūt citas valodas, es varu iemācīties arī tās.

     

    Esmu neprecējies un neprecējies. Man ir maigs raksturs un biezi mati. Man ir maģistra grāds, un man labi padodas ēdiena gatavošana. Man nav mājdzīvnieku. Man ir tīrs veselības apliecinājums. Es esmu pieklājīga un pateicīga. Man nav infekcijas slimību. Es nesmēķēju, nelietoju alkoholu, nelietoju narkotikas un nespēlēju azartspēles. Man nav nelabvēlīgas kredītvēstures, un es labi novēroju un saprotu cilvēku domas.

     

    Katru gadu Japānā juridiskā kārtībā tiek reģistrēti aptuveni 80 000 adopciju. No tiem tikai aptuveni 300 ir nepilngadīgi. Vairāk nekā 90 % no tiem ir vīrieši divdesmit un trīsdesmit gadu vecumā. Tā kā nav jāgaida, var uzreiz baudīt tūlītēju ieguvumu, ko sniedz adopcija. Visi adopcijas uzaicinājumi ir konfidenciāli, paldies.

     

    Mani vecāki ir sapratuši manu lēmumu un atbalsta mani. Mans e-pasts ir 77-77@77-77.com. Ja jūs interesē, vai es beigu beigās būšu veiksmīgi adoptēts? Lūdzu, arī abonējiet šo kanālu un ielasiet šo video. Ja vēlaties sponsorēt manu iniciatīvu, lūdzu, apmeklējiet 77-77.com. Pēc tam es izveidoju īpašu tīmekļa vietnes lapu un video, lai pateiktos katram cilvēkam, kurš mani sponsorēja.

     

    Paldies par skatīšanos, lūdzu, atcerieties manu saiti: adoptionn.com

  • Pieaugušo adopcijas priekšrocības: Padziļināts ieskats

    Pieaugušo adopcija ir mazāk izplatīts, bet tikpat svarīgs ģimenes veidošanas veids. Tā ietver pieaugušā oficiālu adopciju, ko veic cits pieaugušais vai pāris, tādējādi izveidojot vai apstiprinot juridiskas attiecības. Attiecības var būt balstītas uz ilgstošu neformālu ģimenes struktūru vēsturi, emocionālām saitēm vai citiem personīgiem iemesliem. Pilngadīgo adopcijai ir unikālas priekšrocības salīdzinājumā ar bērnu adopciju.

     

    Aizbildnības un aizgādības jautājumu novēršana.

    Adoptējot pieaugušo, nav jārisina aizbildnības un aizgādības jautājumi kā bērna adopcijas gadījumā, jo pieaugušais tiek uzskatīts par juridiski patstāvīgu personu. Pieaugušajiem adoptētājiem nav nepieciešama tieša aprūpe vai audzināšana no otras puses, kas samazina iespējamās juridiskās un finansiālās saistības.

     

    Spēja atzīt esošās attiecības

    Dažos gadījumos pieaugušo adopcija var formalizēt ilgstošas attiecības. Piemēram, patēvi var oficiāli adoptēt savus atvasinātos bērnus, kad tie sasniedz pilngadību, kas stiprina ģimenes saites un sniedz emocionālu gandarījumu.

     

    Mazāk juridisku un administratīvu šķēršļu

    Pieaugušā adopcija prasa mazāk juridisku un administratīvu šķēršļu, kas ietaupa laiku un naudu. Adoptīvajām ģimenēm ir svarīgāk palīdzēt pieaugušajiem izprast ikdienas dzīves pamatprasības un problēmas, ar kurām viņi var saskarties.

     

    Mantojuma un īpašuma nodošanas vienkāršošana

    Kad pieaugušo adoptē cits pieaugušais, viņi juridiski kļūst par tuvākajiem ģimenes locekļiem, kas var vienkāršot īpašuma plānošanas un īpašuma nodošanas procesu. Adoptētajam būs tiesības mantot īpašumu kā likumīgajam mantiniekam, kas palīdz aizsargāt adoptētāja finansiālo drošību.

     

    Izvairīšanās no identitātes problēmām pieaugušā vecumā

    Atšķirībā no bērnu adopcijas pieaugušo adopcija nav saistīta ar pēkšņu adoptējamās personas identitātes maiņu. Tas nozīmē, ka pieaugušais adoptētājs var izvairīties no iespējamām psiholoģiskām un emocionālām problēmām, kas varētu rasties ģimenes maiņas rezultātā agrīnā vecumā.

     

    Juridisko attiecību izveide vai nostiprināšana

    Dažos gadījumos, piemēram, ilgtermiņa partneri vai tuvi draugi, var rasties vēlme apstiprināt savas attiecības ar adopcijas palīdzību. Šādu tiesisku attiecību nodibināšana var nodrošināt garantijas, piemēram, tiesības pieņemt medicīniskus lēmumus vai juridisku pārstāvību.

     

    Mazāka rūpība un gaidīšanas laiks

    Parasti pieaugušo adopcijām nav nepieciešams tik plašs pārbaudes process un ilgs gaidīšanas laiks kā bērnu adopcijām. Tā kā tajā ir iesaistīti pieaugušie, kas paši par sevi izlemj, process bieži ir ātrāks un vienkāršāks.

     

    Sociālo un psiholoģisko vajadzību nodrošināšana

    Vientuļiem senioriem vai pieaugušajiem, kuriem nav ciešu ģimenes saišu, pieaugušo adopcija var sniegt būtisku sociālo un emocionālo atbalstu. Šādas attiecības var palīdzēt mazināt izolētību un uzlabot dzīves kvalitāti. Turklāt adoptētājiem pieaugušajiem ir iespēja izjust ģimenes dzīves prieku. Tajā pašā laikā adoptējamā pieaugušā uzvedība un lēmumu pieņemšana vairs nebūs vienīgais ģimenes dzīves fokuss, kas var nākt par labu visiem ģimenes locekļiem.

     

    Var veidoties dziļāka saikne

    Adoptētie pieaugušie parasti ir pieauguši cilvēki ar savu dzīves pieredzi un idejām, kā arī ar savu personību un raksturīgajām īpašībām. Šīs īpašības atvieglo adoptētāju ģimenes savstarpējo saikni un sapratni.

     

    Ļoti pateicīgi un pateicīgi

    Pieaugušie adoptētāji parasti saprot, cik nozīmīgi ir tikt adoptētam, un viņi ir pateicīgāki par adoptētāju ģimenes laipnību un mīlestību, kā arī ir gatavi darīt visu iespējamo, lai atmaksātu adoptētāju ģimenes mīlestību un uzticību.

     

    Lielāka stabilitāte: Kopumā pieaugušam adoptētājam ir vieglāk nomierināt un kontrolēt savas emocijas, un viņam/viņai nav tik ļoti nepieciešama ģimenes locekļa pilna laika aprūpe un uzmanība kā bērnam. Pieaugušajiem ir arī nepieciešamas lielākas dzīves un mācīšanās prasmes, kas var palielināt adoptētāju ģimenes kapacitāti un stabilitāti.

     

    Secinājums

    Nobeigumā jāsecina, ka pieaugušo adopcija ir veids, kā apstiprināt un stiprināt esošās attiecības, kā arī nodrošināt juridisku atzīšanu nesaistītām attiecībām. Tā novērš daudzus sarežģījumus un pienākumus, kas saistīti ar bērnu adopciju, un nodrošina personām alternatīvu metodi ģimenes saišu izveidošanai vai atzīšanai. Pilngadīgo adopcija ir iespēja, ko ir vērts apsvērt gan emocionālās saiknes, gan praktisko juridisko priekšrocību dēļ.